بهترین ربات‌های بازی تلگرام; بازی‌های دورهمی تلگرامی

بهترین ربات‌های بازی تلگرام

این روزا دیگه همه چیز دستی شده، حتی بازی کردن. تلگرام هم که مثل بقیه پیشرفت کرده و یه عالمه ربات بازی توپ داخلش داره. تو این مقاله می‌خوایم بهتون چندتا از همین بازی‌های باحال تلگرامی رو معرفی کنیم که وقتی باهاشون بازی می‌کنید به جایی نمی‌رسید و زمان چطور می‌گذره خبر ندارید، واسه یادگیری چیزای جدیدم عالین. می‌تونید با دوستاتون دور همی بازی کنید، یا اگه ببینید دور و برتون کسی نیست، بذارید ربات یه حریف ناشناس براتون پیدا کنه و بزنید به دل دریا.

این بازی‌ها واقعا عالین، مخصوصاً وقتی تو دل وقت‌کشی هستید. حالا هر کدوم یه سبکی دارن ولی نکته مهم اینه که همه رو می‌تونید توی دورهمی‌های با دوستاتون یا حتی با کسی که تازه فرصت آشنایی پیدا کردین، برای رقابت بیارید. یادگیری توی هر بازی‌ای مگه میشه نباشه؟ اینا هم اون جوری‌ان. باهاشون به تمرین مغزتون بپردازید و تیزی فکر و ذکاوتتون رو به چالش بکشید.

ربات بازی کلمه

ربات بازی کلمه تلگرام

تو این بازی باید با حروفی که بهت میده کلمه معنی دار پیدا بکنی تا امتیاز بیشتری بگیری بازی تا وقتی که زمان مشخص شده تموم بشه یا همه کلمه‌ها پیدا بشن ادامه داره، هرکسی که کلمه‌های بیشتری پیدا کنه برنده میشه، این بازی رو میشه بصورت دونفره و چندنفره میشه بازی کرد

از طریق دکمه زیر می‌تونین وارد ربات بازی کلمه بشین


ربات بازی کلماتور

ربات بازی کلماتور تلگرام

بازی کلماتور که مشابه بازی کلمه هست با این تفاوت که کلمات متصل از جدول حروف رو باید پیدا کنید. تو این بازی هم بصورت گروهی می‌تونید با دوستاتون بازی کنید

از طریق دکمه زیر می‌تونین وارد این ربات بازی بشین


ربات چالش اطلاعات عمومی

ربات چالش اطلاعات عمومی تلگرام

این بازی بصورت کوییز است و در این ربات میتونید با دوستانتون یا حریف ناشناس در ۲۰ مجموعه مختلف سوالات بازی کنید.

از طریق دکمه زیر می‌تونین وارد این ربات بازی بشین


ربات حکم بازی

ربات تلگرام حکم پاسور

با این ربات میتونید تو تلگرام بازی حکم پاسور انجام بدید، بازی حکم چهار نفره از بازیهای محبوب ایرانیهاست که با این ربات می‌تونید تو گروه ها داشته باشیدش.

از طریق دکمه زیر می‌تونین وارد این ربات بازی بشین


ربات واژه بازی

ربات واژه بازی تلگرام

این ربات نسل جدید بازی محبوب کلمه هست که حروفی در اختیاریون قرار میده و سوالاتی می‌پرسه که با اون حروف میشه بهشون پاسخ داد. در نهایت بر اساس تعداد پاسخ درست و سرعت پاسخگویی رتبه‌بندی انجام می‌شه.

از طریق دکمه زیر می‌تونین وارد واژه بازی بشین


ربات بازی بدوکلمه

ربات بازی بدو کلمه تلگرام

این ربات هم به سبک بازی محبوب کلمه هست. با ویژگی‌های منحصر بفرد. مثلا کلمات طولانی‌تر از تعداد حروف بازی رو هم می‌شه گفت، بازیاش زمانداره، کلمات تکراری رو هم میشه گفت. حالت‌های رقابتی و دوستانه داره که توی رقابتیش کلماتی که برای بار اول گفته می‌شن دو برابر امتیاز دارن و کلی ویژگی دیگه اگه با ربات کلمه بازی کردید حتما ربات بدوکلمه رو هم امتحان کنید.

از طریق دکمه زیر می‌تونین وارد ربات بازی بشین


ربات بازی کلمه پیچ

ربات بازی کلمه پیچ تلگرام

روش این بازی مثل بازی محبوب کلماتور هست. ولی سریعتر تموم میشه و باید کلمات کلیدی ای رو پیدا کنین که صفحه رو فرش میکنن…

از طریق دکمه زیر می‌تونین وارد ربات بشین

خب، با این حساب بریم سراغ خداحافظی. امیدوارم که این معرفی بتونه شما رو با چندتا بازی خوب و هیجان‌انگیز تلگرامی دمخور کنه و بتونید از اوقات فراغت خودتون به بهترین شکل ممکن لذت ببرید. این بازی‌ها نه فقط وقت‌تون رو پُر می‌کنن، بلکه می‌تونن بهتون کمک کنن کلی چیز یاد بگیرید و با دنیای دور و برتون هماهنگ‌تر شید. حالا که ته مقاله رسیدیم، دوست دارم بگم که امیدوارم توی روزگار بازی و بازیگریتون، شانس و خوش شانسی همیشه همراهتون باشه. حالشو ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  • نیما

    بازی های خوبی بودند، مخصوصا بازی کلمه و بدو کلمه بعد یه مدت بازی کلی کلمه های جدید یاد گرفتم، اینکه تو خود تلگرام هم میشه این بازی هارو انجام داد هم عالیه

    4 بهمن 1402 در 15:38