بهترین ربات‌های هوش مصنوعی تلگرام

بهترین ربات‌های هوش مصنوعی تلگرام شامل تعداد زیادی از ربات‌های چت‌بات ChatGPT می‌شوند که با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری عمیق طراحی شده‌اند. این ربات‌ها از آخرین تکنولوژی‌های پردازش زبان طبیعی استفاده می‌کنند و می‌توانند به طور خودکار به سؤالات کاربران پاسخ دهند و حتی مکالمات طبیعی و مفیدی را با آن‌ها برقرار کنند. با وجود اینکه این ربات‌ها توانایی‌های متنوعی دارند، اما هر یک دارای ویژگی‌ها و منحصر به فردی هستند که برای تلگرام طراحی شده‌اند.

ربات‌های چت‌بات ChatGPT یکی از معروف‌ترین و بهترین ربات‌های هوش مصنوعی برای تلگرام هستند. این ربات‌ها با دقت و سرعت فوق‌العاده پاسخ به سؤالات کاربران می‌دهند و می‌توانند محتوای مفید و جذابی را ارائه کنند. با توجه به توانایی‌های هوش مصنوعی‌شان، این ربات‌ها به طور گسترده ای در تلگرام مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان یکی از بهترین راهکارهای چت هوشمند، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده‌اند.


1. ربات B.AI

ربات رایگان GPT 3.5 در تلگرام

ربات B.AI یکی از بهترین ربات‌های هوش مصنوعی رایگان در تلگرام است که براحتی میتوانید سوالات خودتان را بپرسید و به سرعت جواب آن‌ها را دریافت کنید.


2. ربات GPT4Telegrambot

ربات رایگان GPT 4 در تلگرام

ربات GPT4Telegrambot یکی دیگر از چت‌بات‌های هوش مصنوعی در تلگرام است که به شما میتوانید تا ۱۰۰ پیام در روز بصورت رایگان از ربات استفاده کنید.


3. ربات chatgpt_karfly_bot

ربات رایگان GPT 4 در تلگرام

ربات chatgpt_karfly_bot چت‌بات هوش مصنوعی در تلگرام است که از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند، در ابتدا شما ۴۰۰۰ توکن رایگان دارید که میتوانید برای پرسش سوالات خود از این توکن‌ها استفاده کنید، درصورتی که کل توکن‌های رایگان شما تمام شوند، برای استفاده مجدد از ربات نیاز به خرید توکن خواهید داشت. شما میتوانید با دعوت دوستان تا ۵۰۰۰ توکن دریافت کنید.


4. ربات JWGPT3_bot

ربات رایگان GPT 4 در تلگرام

ربات JWGPT3_bot یک چت‌بات ChatGPT هوش مصنوعی در تلگرام است که از زبان‌های مختلف ازجمله زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.


5. ربات GPT4Tbot

ربات رایگان GPT 4 در تلگرام

ربات GPT4Tbot یک ربات چت‌بات ChatGPT هوش مصنوعی در تلگرام است. این ربات تمام سوالات شما را پاسخ دهید. بوسیله این ربات می‌توانید انواع مختلف تصاویر را با هوش مصنوعی تولید کنید.


6. ربات Gemini Ai

ربات رایگان Gemini Ai گوگل در تلگرام

ربات gemini_kpbot یک ربات قدرتمند است که از هوش مصنوعی گوگل با نام Gemini برای پاسخ دهی به سوالات شما استفاده می‌کند، این ربات فعلا فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند.


شما از کدام ربات‌ها استفاده کردید؟ بنظر شما کدام ربات از بقیه بهتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *