معرفی موبو مووی؛ بهترین سایت رایگان دانلود فیلم

معرفی موبو مووی؛ بهترین سایت رایگان دانلود فیلم - 1

وبسایت موبو فیلم (موبو مووی) یکی از بروزترین و بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال بدون سانسور و حذفیات با زیرنویس چسبیده فارسی است که همواره سعی کرده تا محتوای با کیفیت و بروز عرضه کند و صرفا به قرار دادن لینک‌های دانلود بسنده نکرده و جزئیات و اطلاعات کاملی از محتوای مورد نظر در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

سایت موبو مووی یکی از بهترین سایت‌های رایگان دانلود فیلم است و دارای ویژگی‌های کاربردی و جذاب است، از جمله ویژگی های خاص موبو فیلم می‌توان به ارائه نسخه زیرنویس چسبیده برای تمامی فیلم و سریال‌ها اشاره کرد.

علاوه بر زیرنویس فارسی امکان دانلود فیلم ها و سریال های دوبله شده فارسی نیز فراهم است

اگر مطالب سایت ویردو را دنبال کرده باشید قبلا در مقاله‌ای به معرفی بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال پرداخته بودیم، در این مقاله به معرفی موبو مووی و قابلیت های کاربری این سایت می‌پردازیم.

لینک ورود به سایت موبو مووی:

معرفی موبو مووی؛ بهترین سایت رایگان دانلود فیلم - 2

بهترین قابلیت‌های سایت موبو مووی

موبو مووی دارای قابلیت های زیادی از جمله سرچ پیشرفته، نمایش اطلاعات کاربری فیلم ها و سریال ها و … می‌باشد که در ادامه به بررسی این قابلیت های مهم میپردازیم

جستجو پیشرفته سایت موبومووی

معرفی موبو مووی؛ بهترین سایت رایگان دانلود فیلم - 3

قابلیت جستجوی پیشرفته یکی از بهترین قابلیت های موبو مووی است که خیال کاربران را بابت پیدا کردن فیلم و سریال بر اساس علایق خود راحت کرده است

زیرنویس چسبیده فارسی

معرفی موبو مووی؛ بهترین سایت رایگان دانلود فیلم - 4

قرار دادن فیلم ها بهمراه زیرنویس چسبیده فارسی (سافت ساب) برای فیلم ها یکی از بهترین امکانات موبو مووی می‌باشد، امکان فعال و یا غیرفعال کردن زیرنویس چسبیده بصورت دستی فراهم است.

کالکشن فیلم ها

معرفی موبو مووی؛ بهترین سایت رایگان دانلود فیلم - 5

دسته بندی فیلم های چند قسمتی و مرتبط با یکدیگر برای راحتی دانلود فیلم‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *