کتاب جدید نویسنده هری پاتر

آدرس اینستاگرام سایت مجله اینترنتی ویردو
مطالب مشابه 
ساسی و االکسیس در مقابل فرهنگ
مطالب جعلی که به نام استاد شفیعی کدکنی ثبت شده اند.
پژوهشگران می خواهند با عنکبوت ها صحبت کنند.
حلزونی که پس از جدا شدن سرش زنده می ماند

ایرنا/«جی‌. کی. رولینگ» خالق دنیای جادویی « هری پاتر » پاییز آینده دومین کتابش در ژانر کودک را همزمان در ۲۰ کشور جهان منتشر می‌کند.

به گزارش از خبرگزاری آسوشیتدپرس، انتشارات اسکولاستیک، ناشر کتابهای هری‌ پاتر در آمریکا، از انتشار یک کتاب جدید از خالق این مجموعه فانتزی خبر داد.اثر جدید جی. کی رولینگ یک کتاب کودک با شخصیت‌های جدید است که داستان پسر بچه‌ای به نام جک و عروسک گمشده‌اش را روایت می‌کند. این کتاب ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر ۱۴۰۰) همزمان به زبان‌های مختلف در ۲۰ کشور جهان منتشر خواهد شد. جیم فیلد، طراح برجسته کتابهای کودک، تصویرگری این کتاب را برعهده دارد.در بیانیه انتشارات اسکولاستیک درباره این کتاب آمده است: شب کریسمس شب معجزه است، شبی که همه‌چیز در آن جان می‌گیرند حتی اسباب‌بازی‌ها. عروسک جدید جک، خوک کریسمس، نیز یک نقشه جسورانه دارد: این دو در سفری جادویی به دنبال یک گمشده می‌روند تا بهترین دوست جک را نجات دهند.

جی. کی. رولینگ با مجموعه کتابهای هری پاتر به شهرت جهانی رسید. اما پیش از آن نیز با نام مستعار رابرت گالبریت رمان‌های کارآگاهی می‌نوشت. این نویسنده ۵۵ ساله انگلیسی چندی پیش اولین کتاب خود در ژانر کودک را با عنوان ایکاباگ به صورت آنلاین و رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد. رولینگ نوشتن این کتاب را همزمان با تکمیل مجموعه هری‌پاتر آغاز کرد. و تصمیم داشت آن را پس از انتشار هفتمین و آخرین کتاب از این مجموعه، روانه بازار کند. اما بعدها از تصمیم خود عقب‌نشینی کرد و پیش‌نویس این کتاب را برای نزدیک به یک دهه کنار گذاشت. نسخه کامل چاپی، الکترونیکی و صوتی ایکاباگ سرانجام ماه نوامبر (آبان-آذر) به زبان انگلیسی منتشر شد. و رولینگ تمام سود حاصل از فروش این کتاب را به گروه‌هایی که از شیوع کرونا خسارت دیده‌اند، اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.